آیا امکان اضافه شدن امکانات جدید به سایت ، بعد از طراحی اولیه هست؟

با توجه به این که سایت های طراحی شده از 0 تا 100 توسط تیم طراحان کوک انجام می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند. برای مشاهده هزینه امکانات سایت، صفحه برآورد هزینه سایت را بررسی بفرمایید.

پس از سفارش سایت و تحویل آن در سال های آتی چه مبلغی برای خدمات باید پرداخت شود؟

برای قرارداد سایت ها هزینه سالانه کلیه خدمات از جمله پشتیبانی، هاست و …. معادل 20%  مبلغ کل قرارداد با احتساب تورم سالانه است. برای پورتال ها و سایر پروژه های خاص هزینه سالانه با توجه به پروژه برآورد می شود.

طراحی سایت نیاز به هاست و دامنه نیز دارد، آیا می بایست جداگانه از شرکتی دیگر تهیه و تنظیم کنیم؟

در کوک تیم علاوه بر طراحی سایت، هاست و دامنه ir. با مالکیت کارفرما برای ایشان ثبت و تنظیم می گردد و به صورت هدیه به کارفرما داده می شود. اما کارفرما می تواند به صورت جداگانه هاست و دامنه را از شرکت دیگری تهیه نماید. در واقع علت هدیه بودن هاست و دامنه تضمین کیفیت خدمات کوک تیم و رضایتمندی مشتری و عدم وابستگی ما و کارفرما به شرکت های دیگر است. لازم به ذکر است حداقل 1 گیگابایت فضا برای هر سایت در نظر گرفته می شود.

هدف اصلی ما از طراحی سایت کسب رتبه های اول در نتایج جستجوی گوگل و یا سایر موتورهای جستجو است، آیا کوک تیم علاوه بر طراحی سایت امور بهینه سازی و افزایش رتبه سایت را انجام می دهد ؟

قطعاً، در واقع سؤ و امور بهینه سازی سایت دو بخش اصلی دارد،بخش اول مربوط به نوع طراحی و کدنویسی طرح و رعایت قواعد تعیین شده از سوی موتورهای جتسجو مانند گوگل جهت معرفی صحیح محتوا و ساختار سایت می باشد که در پلت فرم کوک تیم به صورت کامل بر روی کلیه سایت ها به صورت رایگان رعایت و در هنگام تغییرات نیز بروزرسانی می گردند. بخش دوم تولید محتوای صحیح و بروز و یکتا برای وب سایت است.این بخش می تواند با مشاوره و نظارت ما توسط کارفرما انجام شود، اما در صورتی که کارفرما بخواهد تولید محتوا نیز توسط کوک تیم انجام گردد، شامل هزینه اضافی با توجه به نوع و حجم محتوا خواهد شد. در کل این دو بخش مکمل همدیگر هستند و می توان گفت محتوای صحیح بدون اینکه سایت از لحاظ فنی آن را درست معرفی نکند تأثیر چندانی ندارد و بالعکس ساختار فنی صحیح و کامل بدون وجود محتوای صحیح نیز تأثیر چندانی ندارد.

مراحل طراحی سایت و عقد قرارداد در کوک تیم به چه شکل است؟

در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها، به کوک تیم تحویل داده می شوند. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه، اتودهای صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید، طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد،در صورت عدم تأیید طرح، درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است. در مرحله عقد قرارداد 50% پیش پرداخت دریافت می گردد،در مرحله تأیید طرح گرافیکی 30% از مبلغ قرارداد پرداخت می گردد و در نهایت پس از تحویل پروژه شده بر روی اینترنت و تأیید آن توسط کارفرما 20% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.

جشنواره های کوک تیم

در جشنواره های کوک تیم هزینه ها بصورت پیش پرداخت بوده و فقط در بخش طراحی وبسایت 20% مبلغ بصورت پیش پرداخت اخذ میشود.